Δευτέρα, 22 Αυγούστου 2016

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣΝΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ Α
Ο ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
 ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΙΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΝΑΝΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑΣ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΒΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
 ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
 ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
 ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΟΛΩΝ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου

Παρακαλούμε για τα σχόλια, να χρησιμοποιείτε Ελληνική γραμματοσειρά και σε ευπρεπές επίπεδο, χωρίς να θίγεται η τιμή και η υπόληψη κανενός πολίτη.
(«Δεν δημοσιεύονται σχόλια χυδαία και υβριστικά, καθώς και ανώνυμες καταγγελίες και χαρακτηρισμοί κατά προσώπων που δεν τεκμηριώνονται.”)
Σχόλια άσχετα με το θέμα της εκάστοτε ανάρτησης ΔΕΝ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΝΤΑΙ.
Όλα τα σχόλια θα εμφανίζονται μετά την έγκρισή τους αφού διαπιστωθεί ότι δεν εμπίπτουν σε κάποια από τα πιθανά αδικήματα περί τύπου.
Να σημειωθεί ότι απόψεις που εκφράζονται σε άρθρα και κείμενα της συγγραφικής ομάδας δεν εκφράζουν απαραίτητα την άποψη των υπευθύνων του ιστολογίου. Όπως επίσης και τα σχόλια των αναγνωστών, τα οποία αντιπροσωπεύουν τους ίδιους...

ΚΑΜΜΕΝΟΣ - ΑΓΡΙΝΙΟ-ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ